اخبار

گشایش نمایشگاه نقاشی«کمال » در نیشابور

گشایش نمایشگاه نقاشی«کمال » در نیشابور
همزمان با میلاد مسعود پیامبراعظم «ص»نمایشگاه نقاشی«کمال » آثار هنرمند نقاش نیشابوری« علی رضا طالبیان» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسؤول مجتمع های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق افزود: نیشابور خواستگاه فرهنگ و هنر است و فعالیت های فرهنگی و هنری طی سال در این شهر تداوم داشته و هنرمندان رشته های مختلف آثار خویش را با سبک ها و موضوعات گوناگون در معرض دید عموم قرار می دهند که نمایشگاه نقاشی « کمال » همزمان با میلاد مسعود پیامبراعظم «ص»، امام جعفر صادق «ع» وهفته وحدت یکی از این آثار جهت بازدید علاقمندان است.

وی عنوان داشت: نمایشگاه نقاشی «کمال» آثار هنرمند نقاش نیشابوری « علی رضا طالبیان » است که 30 اثر در ابعاد 30*20  تا 40*30 بصورت آبرنگ،گچ رنگی ، سیاه قلم ، طراحی، آب مرکب در معرض دید عموم علاقه مندان می باشد.

آتشی به تکنیک و موضوع این نمایشگاه پرداخت و گفت: این نمایشگاه با سبک رئالیسم کار شده است که دارای موضوع طبیعت ، طبیعت بی جان وچهره است.

وی در خصوص سوابق این هنرمند بیان داشت: این هنرمند  نیشابوری دارای 15سال سابقه فعالیت در رشته  نقاشی است و زیرنظر « استاد علی عمارلو »  تلمذ نموده است.

آتشی هدف از  برپایی این نمایشگاه را پرداختن به سبک رئالیسم در نیشابور و اشاعه آن  در بین هنرمندان دانست و خاطر نشان کرد: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمند و رواج این نوع تکنیکها و سبکهای نقاشی در سطح شهرستان نیشابور هستیم.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « کمال  » تا 3 بهمن 92 هر روز از ساعت 16 الی 20 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید