اخبار

مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی:جشنواره تئاتر فجر در ارتقای سطح کیفی تئاتر در مشهد تاثیر بسزایی دارد

مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی:جشنواره تئاتر فجر در ارتقای سطح کیفی تئاتر در مشهد تاثیر بسزایی دارد
سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و رشاد اسلامی از دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی پس از بازدید از دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر مشهد گفت: جشنواره تئاتر فجر به‌دلیل اینکه برای اولین‌بار برگزار می‌شود، اقدامی ترویجی است که از هر طرف به آن نگاه کنیم، سبب توسعه در عرصه تئاتر و نمایش خواهد شد.

به گفته سید‌سعید سرابی، برگزاری جشنواره تئاتر فجر مشهد موجب رفع نواقص و مشکلات در زمینه‌های امکانات سخت‌افزاری در مشهد خواهد شد.

وی ادامه داد: باید با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های تئاتر مشهد و استان، خود را برای برگزاری بهتر و بیشتر چنین جشنواره‌ای در سال‌های آینده آماده کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، جشنواره تئاتر فجر در مشهد را یک فرصت دانست و گفت: حضور گروه‌های قوی و باکیفیت تئاتر در مشهد می‌تواند در ارتقای سطح کیفی تئاتر این شهر و حتی استان تاثیر بسزایی داشته باشد.

سرابی خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره تئاتر فجر را به‌خاطر اینکه مطالبه‌ای هم از سوی اهالی تئاتر و هم ازسوی تماشاگران و علاقه‌مندان تئاتر بود، پیگیری کردیم و به مرحله برگزاری رساندیم. به‌طورحتم این جشنواره با برگزاری باکیفیت در سال‌های بعد، مورد اقبال بیشتر قرار می‌گیرد.

۲۸ دی ۱۳۹۲ ۱۶:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید