اخبار

مدیر کل امور استانهای وزارت ارشاد: مشهد ظرفیت خوبی برای برگزاری جشنواره های ملی دارد

مدیر کل امور استانهای وزارت ارشاد: مشهد ظرفیت خوبی برای برگزاری جشنواره های ملی دارد
مدیرکل امور استان‌های زارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) مشهد و سالن‌های شهید اصغر‌زاده، بهار و تالار عروسکی سالن اصلی «تئاترشهر» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد‌مهدی احمدی پس از بازدید مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت : شهر مشهد از ظرفیت‌های خوبی در عرصه فعالیت‌های هنری برخوردار است.

وی افزود: سعی می‌کنیم تمام برنامه‌های ملی را به سمتی ببریم که بتوانیم از ظرفیت‌های پایتخت معنوی کشور بیشتر استفاده کنیم.

احمدی به برگزاری باکیفیت جشنواره‌های تئاتر و فیلم فجر در مشهد اشاره و خاطرنشان کرد: به‌طورحتم خراسان رضوی از استان‌های پرظرفیت هنری کشور است و سابقه بسیار خوبی در برگزاری جشنواره های ملی دارد که امیدواریم جشنواره تئاتر فجر را با پشتوانه هنرمندانش با کیفیت بسیار خوبی برگزار کند.

وی ادامه داد: هرچند مشهد از لحاظ امکانات هنری توانایی و ظرفیت مناسبی دارد و می‌تواند میزبان رویدادهای بزرگ هنری کشور باشد، این ظرفیت نباید موجب شود که ما در افزایش، گستردگی و تقویت امکانات سخت‌افزاری هنر این شهر کوشا نباشیم.

احمدی، سیاست دولت را توجه به حمایت از هنر شهرهای بزرگی چون مشهد عنوان کرد و گفت: بی‌شک در برنامه‌ها و سیاست‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشهد بین تمام مراکز استان‌ها، در رأس امور است و در همین راستا از حمایت‌های مادی و معنوی دولت برخوردار خواهد بود.
۲۸ دی ۱۳۹۲ ۱۶:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید