اخبار

با همت شهردار جدید خواف سینما کویر مجدد بازگشایی خواهد شد

با همت شهردار جدید خواف سینما کویر مجدد بازگشایی خواهد شد
سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی خواف از بازگشایی مجدد سینما کویر این شهرستان به همت شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد ابراهیم فلاح افزود: از سال 1382 سینما کویر خواف تعطیل و تجهیزات آن توسط شهرداری خواف خریداری شد و به دلیل نقص فنی در ساختمان این تعطیلی ادامه دارد.

وی بابیان اینکه ساختمان سینما کویر نیازمند تعمیرات جزیی است که به همت شورای اسلامی شهر و شهردارخواف و مساعدت سینما شهر این مشکل قابل حل می باشد افزود: نگاه دکتر توکلی شهردار جدید شهرخواف به مسائل فرهنگی و هنری و توسعه آن نگاهی مثبت ودلگرم کننده است وباید بااین دید درآینده نزدیک شاهد راه اندازی مجدد تنها سینمای شهرستان باشیم .

فلاح اظهار داشت: اخیرا شهرداری نسبت به تعمیراتی از ساختمان مذکور اقدام نموده است و باید در اولین فرصت در حضور کارشناسان استان و شهرستان وشهردار و شورای شهر موضوع تعمیرات و تجهیزات لازم و ضروری سینما مورد ارزیابی و بررسی قرارگیرد تا مجوز فعالیت آن به تائید کمیسیون بند 5 برسد.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی خواف با اعلام اینکه گروه های هنری ثبت شده شهرستان برای مدیریت سینما درکنار شهرداری آمادگی دارند افزود: بانگاه مثبت و توجه ویژه به مسائل فرهنگی و هنری و همسو بودن مسئولان دراین امر مهم می توان گام های موثری برداشت و به خواسته های به حق مردم با مشارکت آنان در این حوزه عمل نمود .

۲۴ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

علیرضا صنعتی رودی
۱۳۹۷/۰۳/۰۵ Iran
0
0
0

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن...مسئولین متعصب و بی فکر وقت،سینما را سلاخی کردند.امیدوارم این سینما بدست نا اهلان نیفتد....


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید