اخبار

تالار کاشفی میزبان مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فیلم مردمی عمار

تالار کاشفی میزبان مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فیلم مردمی عمار
سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سبزوار از برگزاری مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فیلم مردمی عمار در شهرستان سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محبوبه طبسی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند شکی نیست که انقلاب ، به هنر نیازمند است ، و آثار هنری نیز باید حاوی مفاهیمی ارزشی باشد و این بدان معناست که سینمای انقلابی نیز ناگزیر با همه ی معارضه ها و خصومتهایی که هیچ انقلابی ازآن مصون نیست، درگیر است ؛ اما باید تلاش شود تا آثار ارزشمند سینمایی پیام خودرا درذهن ها ماندگار سازند  به اهمیت برگزاری این جشنواره اشاره نمودند .

طبسی افزود : چهارمین جشنواره فیلم مردمی عمار در شهرستان سبزوار به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج ، تیپ 47 سلمان، شهرداری واداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد .

وی دبیر جشنواره فیلم مردمی عمار در شهرستان سبزوار را آقای احمدی و  برنامه های اجرایی در این مراسم را سخنرانی آقای دلبریان دبیر افتخاری جشنواره در استان خراسان رضوی، پخش دو فیلم برگزیده جشنواره و تقدیر و تجلیل از خانواده های معظم  شهدای سراوان عنوان نمود .

وی گفت : فیلم های جشنواره مردمی عمار بعد از این در سطح مدارس ، دانشگاهها ، موسسات فرهنگی وهنری ، کانون های فرهنگی وهنری مساجد اکران خواهد شد که دبیرخانه هماهنگی و پخش این فیلم ها در دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد سبزوار مستقر می باشد.

 
۱۸ دی ۱۳۹۲ ۱۴:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید