اخبار

اکران 120 فیلم جشنواره عمار در نیشابور

اکران 120 فیلم جشنواره عمار در نیشابور
غلامرضا سلامتی سخنگوی دومین جشنواره شهرستانی فیلم مردمی عمار نیشابور از اکران 120 فیلم این جشنواره در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی سخنگوی دومین جشنواره شهرستانی فیلم مردمی عماردر نیشابور ، اظهارکرد: این  جشنواره برای چهارمین سال در کشور ودومین سال در نیشابور  از شانزدهم دی‌92  برنامه افتتاحیه ساعت  30/5 بعد از ظهرتالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز بسیج دانشجویی شروع خواهد کرد که تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نیشابور اکران می‌شود.

مسوول امور هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور افزود: موضوع این فیلم ها در خصوص بیداری اسلامی، جنگ نرم، فتنه 88 و نقد درون گفتمانی تاریخ معاصر است که فیلم‌ها در قالب مستند، انیمیشن، نماهنگ، فیلم کوتاه و داستانی تهیه شده که اکران می شوندو کسانی که تمایل به در یافت فیلم مورد علاقه خود هستند به سایت عمار مراجعه کنند.

سلامتی خاطرنشان کرد: زمان فیلم‌ها از 100 ثانیه  تا بیش از 90 دقیقه است که برای عموم مردم به‌ویژه نخبگان، کارآفرینان، اصناف، هنرمندان، دانشگاهیان و دانش‌آموزان در محیط کار، مراکز دانشگاهی ، آموزشی ، مساجد وتالار ادیب اکران می‌شود.

وی تصریح کرد:این جشنواره با ستادی متشکل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، بسیج دانشجویی،  بسیج هنرمندان، لشگر فرهنگی یوسف زهرا(عج)، موسسه فرهنگی هنری پیشگامان حوزه هنرونشریه مهر نیشابورنسبت به اکران جشنواره عمار در نیشابوراقدام نموده است.

۱۶ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید