اخبار

نمایشگاه نقاشی « بوم سفید » درنگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه نقاشی « بوم سفید » درنگارخانه کمال الملک نیشابور
همزمان با سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی نمایشگاه نقاشی « بوم سفید» آثار بانوی هنرمند نیشابوری ((عاطفه افشاریگانه)) در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند  نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال  حاضر نیزبانوی نگارگر نیشابوری آثار خویش را همزمان با سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام خمینی«ره» در نمایشگاه نقاشی « بوم سفید » درمعرض دید عموم قرار داده است.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی « بوم سفید » آثار بانوی هنرمند نیشابوری(( عاطفه افشاریگانه )) که شامل 20 اثر رنگ روغن با موضوع  طبیعت ، طبیعت بی جان و چهره  در ابعاد 40*30 و80*60سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: این سومین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری(( عاطفه افشاریگانه))  است که به سبک رئالیسم می باشد که بازحمات طاقت فرسای چندین ساله آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان  و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « بوم سفید » از 7  لغایت 12 دی 92همه روزه از ساعت 10 الی 12  و 17 الی 19بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۸ دی ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید