اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرگزاری ایکنا

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرگزاری ایکنا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه خراسان رضوی بازدید کرد.
سیدسعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایکنا شعبه خراسان رضوی بازدید کرد.
سیدسعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این بازید ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و روز خبرنگار، اظهار کرد: باید از خبرنگاران خبرگزاری قرآنی ایکنا به خاطر فعالیت در زمینه قرآنی تقدیر و تشکر کرد.
وی با بیان اینکه جایگاه خبری رسانه‌های استان خراسان رضوی نسبت به دیگر استان‌ها فاخرتر است، گفت: به جرات می‌توان گفت که در عرصه رسانه خراسان رضوی با دیگر استان‌ها قابل مقایسه نیست.
سرابی تصریح کرد: خراسان رضوی از نظر مطبوعات، هفته‌نامه، ماهنامه، سالنامه، نشریات، نشریات تخصصی و ... حتی از تهران به عنوان پایتخت کشور بالاتر بوده و تعداد خبرنگاران آن نیز در مقایسه با دیگر استان‌ها بیشتر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه رسانه‌های خراسان رضوی همیشه نسبت به سایر شعب استانی خود رتبه اول یا دوم را کسب می‌کنند، عنوان کرد: در پیشگام بودن خراسان رضوی نسبت به سایر استان‌ها هیچگونه شکی وجود ندارد که دلیل این مدعا را می‌توان برتر بودن شعبه خراسان رضوی خبرگزاری ایکنا در بین شعب طی ماه‌های مستمر دانست.
وی ادامه داد: رسانه‌های استان باید با تهران مقایسه شود اما به دلیل مرکزیت تهران و امکاناتی که در آنجا وجود دارد، با فاصله بسیار زیادی از یکدیگر قرار گرفته‌اند.
سرابی با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری ایکنا در زمینه‌های قرآنی، ابراز کرد: خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها رسانه و خبرگزاری اختصاصی در حوزه قرآن کریم است که رویکرد مناسبی را در زمینه فعالیت‌های قرآن و عترت انجام می‌دهد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: رویکردی که خبرگزاری قرآنی ایکنا در زمینه قرآن و عترت داشته است را هیچ یک از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیگر تاکنون نداشته‌اند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید