اخبار

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در گناباد

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در گناباد
آیین گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار با حضور مسئولین شهرستان گناباد و اصحاب رسانه در محل سالن شهید چمران برگزار گردید. در این محفل معنوی که امام جمعه ، فرماندار و مسئولین ادارات و نهادها و کارشناسان روابط عمومی حضور داشتند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص وظیفه مطبوعات و رسانه خواستار توجه به انجام مطلوب سه وظیفه مهم نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف و طرح و تبادل آراء و افکار با توجه به موازین و اصول نظام اسلامی و قانون اساسی شد. 
در ادامه حضرت حجه الاسلام و المسلمین صادقی امام جمعه گناباد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های اصحاب رسانه خواستار نقد منصفانه برنامه ها شد.
سپس صفایی فرماندار گناباد در سخنانی با توجه به جایگاه اجتماعی مطبوعات تاریخچه ای از تولد مطبوعات در ایران بیان و اطلاع رسانی مستمر را نیاز همیشگی جامعه دانسته و از اصحاب رسانه خواست در جهت اعتماد سازی هرچه بیشتر و ایجاد امید در جامعه با انجام اطلاع رسانی درست و نقد منصفانه گام بردارند.
نماینده اصحاب رسانه نیز در این جلسه با توجه به کارکردهای رسانه چه مکتوب و چه مجازی خواستار توجه هرچه بیشتر حمایت مسئولین از نشریات محلی شد در پایان به خبرنگاران فعال لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود داده شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید