اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:انجمن های شعر استان ساماندهی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:انجمن های شعر استان ساماندهی می شوند
سید سعید سرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در بازدید از روزنامه شهرآرا به مناسبت روز خبرنگار، درباره وضعیت انجمن‌های شعر مشهد گفت: در راستای سامان‌دهی به وضعیت انجمن‌های شعر، جلساتی با عنوان شورای مشورتی شعر استان، هر دو هفته یک‌بار برگزار می‌شود.
وی افزود: علاوه بر این، اتاق فکری ایجاد کرده‌ایم تا طراحی کلی در حوزه مسائل شعر انجام ‌دهند که تقریبا کار نهایی شده است.
سرابی خاطرنشان کرد: به زودی صاحب برنامه‌ای پنج‌ساله در حوزه شعر خواهیم شد که این برنامه اقدامات آینده را مشخص خواهد کرد.وی افزود: شاید در طرح جدید به این نتیجه برسیم که با توجه به برگزاری جلسات مختلف شعر از سوی افراد و نهادهای متعدد، لزومی نداشته باشد محافل شعر دولتی برگزار شود. 
سرابی خاطرنشان کرد: نیمه شهریورماه، طرحی را که اعضای شورای مشورتی آماده کرده‌اند، در نشستی با اهالی شعر در میان خواهیم گذاشت تا در آن نشست، طرح اصلاح شود و در نیمه دوم سال 92، آغاز و اجرای طرح را داشته باشیم که یکی از رئوس این طرح، احیای انجمن شعر مشهد و استان است.
سرابی همچنین درباره رویکرد روزنامه شهرآرا گفت: روزنامه تمام سلایق را مورد توجه قرار داده است.
وی افزود: روح جوانی بر تمام مطالب روزنامه و مباحث مختلف آن حاکم است و وجه تمایز روزنامه شهرآرا، رنگ و بوی جوانی در مطالب است.
گفتنی است در این بازدید؛ حسین مسگرانی معاون فرهنگی و مطبوعاتی و جمعی از مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی حضور داشتند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید