اخبار

نمایشگاه نقاشی « هنر» در نیشابور بر پاشد

نمایشگاه نقاشی « هنر» در نیشابور بر پاشد
نمایشگاه نقاشی گروهی« هنر» آثار جمعی از دانشجویان هنرنیشابوردر نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسئوول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« هنر» در صدد است آثار هنری را به مخاطب ارایه کند  .

وی افزود: نمایشگاه نقاشی گروهی« هنر»  آثار جمعی از دانشجویان هنرنیشابور است که در آن 17 اثر نقاشی  ، در ابعاد 70*100 و 150*100 سانتیمتر برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک اکرلیک ، شاپان و رنگ روغن است وبا سبک سمبلیک ارایه شده و موضوعات آثار اماکن ، چهره ،  طبیعت و طبیعت  بی جان می باشد.

وی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه گروهی است که آثار ربابه دلخوش ، میلاد جهان تیغ ، شایان محمدی سامانی ، الهه طرازی ، زهرا فاضل ، فاطمه نمازی ، طاهره شاملو، محیا ناصرتجری ، مبین منصوری ، مریم  کافی مهدوی ،مهسا روستا کهن ، مژگان قدس ،مهدیه حاتمی ، ریحانه حیدری ،مهناز فرخ آبادی دانش آموختگان کارشناسی نقاشی  دانشگاه نیشابور  و مونا هنرمندو کریم اسکندری دانش آموخته کارشناسی ارشد نقاشی دانشگاه تربیت مدرس می باشد که در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن و آشنایی عموم با تکنیک های مختلف  هستند.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه  نقاشی گروهی« هنر » از 4  لغایت  9 خرداد 92 هر روز از ساعت 8 الی 12صبح و 17 الی 20 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید