اخبار

نمایشگاه نقاشی «آسمان » درنگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه نقاشی «آسمان » درنگارخانه کمال الملک نیشابور
نمایشگاه نقاشی « آسمان » آثار بانوی هنرمند نیشابوری «طاهره شریفی» در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند  نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال  حاضر نیز نمایشگاه نقاشی « آسمان » درمعرض دید عموم قرار داده اند.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی « آسمان » آثار بانوی هنرمند نیشابوری«طاهره شریفی» که شامل 20 اثر رنگ روغن و با موضوع طبیعت در ابعاد30*20تا  120*70سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری«طاهره شریفی»  است که به سبک رئالیسم وکوپی آثار استاد بابراس وزحمات طاقت فرسای چندین  ماهه آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان  و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « آسمان » تا 24 اسفند 91 همه روزه از ساعت  9 الی 12 و16 الی 19 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید