اخبار

نمایشگاه نقاشی «کوچه » درنگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه نقاشی «کوچه » درنگارخانه کمال الملک نیشابور
نمایشگاه نقاشی « کوچه » آثار بانوی هنرمند «مرضیه قاسم پور» در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند  نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال  حاضر نیزبانوی نگارگر آثار خویش را در نمایشگاه نقاشی « کوچه» درمعرض دید عموم قرار داده است.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی « کوچه » آثار بانوی هنرمند «مرضیه قاسم پور» که شامل 15 اثر رنگ روغن با موضوع ابنیه تاریخی نیشابور و در ابعاد 70*100و 90*130 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: این اولین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند «مرضیه قاسم پور»  است که به سبک انتزاعی  می باشد که بازحمات طاقت فرسای چندین  ماهه آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان  و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « کوچه » از 5 لغایت 10 اسفند  91همه روزه از ساعت   9  الی 12 و16 الی 19بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید