اخبار

مسجدی های فیروزه‌ای با ضیافت کریمانه در بهار قرآن به کمک نیازمندان آمدند

مسجدی های فیروزه‌ای با ضیافت کریمانه در بهار قرآن به کمک نیازمندان آمدند
مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزه گفت: در خجسته زادروز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اقدامی مؤمنانه با اهدای بیش از 500 بسته معیشتی به کمک نیازمندان رفتند.

ذبیح الله یاری نژاد افزود: در در این طرح با همکاری مؤسسه خیریه آبشار رحمت، کمیته امداد امام خمینی، بسته های معیشتی به صورت خشک تهیه و به نیازمندان واقهی اهدا شد.

دبیر ستاد کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد فیروزه تصریح کرد: با هماهنگی خیرین و نیک ایشان که در سالیان گذشته با سفره افطار از میهمانان ضیافت الهی پذیرایی می کردند، به دلیل شرایط کرونایی با طرح ضیافت کریمانه در بهار قرآن مؤمنان و نیازمندان اطعام و اکرام کردند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فیروزه خاطر نشان کرد: در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه برای دستگیری از نیازمندان و پیشگیری از بسیاری هزینه‌های اضافی مراسمات این طرح در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح و با اسقبال عموم جامعه مواجه شد.

یاری نژاد در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برگزاری مداوم این‌گونه برنامه‌ها در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ انفاق در بین مردم و جامعه گام‌های مؤثری برداشت.

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید