اخبار

درخشش انجمن عکاسان خراسان رضوی در آلمان

درخشش انجمن عکاسان خراسان رضوی در آلمان
آثار پنج عضو فعال انجمن عکاسان خراسان رضوی مورد پذیرش گروه داوری بیست و دومین مسابقه و نمایشگاه بین المللی عکاسی German International Photocup ۲۰۲۱ در کشورآلمان قرار گرفت.

در این دوره از مسابقه که در چهار بخش رنگی، تک رنگ، طبیعت و مسافرتی برگزار می شود، ۱۴ عکس از پنج عکاس عضو این انجمن پذیرفته شد.

براساس این گزارش آثار سیدجلیل حسینی زهرایی (۲ عکس)، قدیر وقاری (۲ عکس)، شرمین نصیری (۲ عکس)، محمدرضا پهلوان (چهار عکس) و محسن اسلام زاده (چهار عکس) مورد پذیرش در این مسابقه و نمایشگاه قرار گرفت. 

در این نمایشگاه که علاوه بر شهر فیلدراشتات به طور هم زمان در چهار شهر بادن، هسن، نیدرزاخسن و نوردهایم نیز برگزار می شود، از میان ۱۹ هزار و ۱۰۷ عکس دریافتی از ۲ هزار و ۷۱ عکاس از ۱۱۳ کشور جهان، ۶۳۵ عکس از ۲۰۳ عکاس از ۶۹ کشور در بخش بزرگسال و کودکان به نمایشگاه راه یافته است.

برگزاری این رقابت بین المللی برای بیست و دومین سال متوالی توسط فدراسیون عکاسی آلمان DVF و با نظارت انجمن عکاسی آمریکا PSA و تحت امتیاز فدراسیون جهانی عکاسی FIAP انجام گردید.

این گزارش می افزاید: علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های برگزیده به پایگاه اطلاع رسانی مسابقه به نشانی www.germanphotocup.de مراجعه نمایند.

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید