اخبار

تشکیل کمیته فرهنگی «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» در معاونت فرهنگی ارشاد خراسان رضوی

تشکیل کمیته فرهنگی «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» در معاونت فرهنگی ارشاد خراسان رضوی
کمیته فرهنگی تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در معاونت فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی تشکیل شد.

پنجا‌ه و پنجمین جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی و رسانه  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه  اداره کل و رؤسای ستادی در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

در این جلسه جدول برنامه های سال جاری از سوی رؤسای ستادی قرائت و مورد تصویب قرار گرفت.

افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با توجه به اهمیت سال ۱۴۰۰ و رویدادهای مهم امسال ، انتخابات و نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان "تولید، پشتیبانی ها موانع زدایی ها" گفت: توجه به تولید و پشتیبانی از سرمایه گذاری و رفع موانع تولید که توسط مقام معظم رهبری با نامگذاری سال مورد تاکید قرار گرفت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بخش اعظم تولیدات در حوزه فرهنگی به جهت نقص در زنجیره اقتصادی و موانع فرصت دستیابی به بازارهای بین المللی را از دست داده است که ضرورت دارد به آن پرداخته شود.

اعضا جلسه پس از بحث وتبادل نظر موارد ذیل را مورد تاکید قرار دادند:

۱) تشکیل کمیته فرهنگی شعار سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری گردید در معاونت فرهنگی با حضور صاحب نظران وکارشناسان برای رفع موانع تولید و رونق کسب و کار.

۲) گردهمایی اصحاب فرهنگ ورسانه در خصوص اهمیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان  به منظور آگاهی بخشی در خصوص تخلفات احتمالی انتخابات

۳) توجه جدی به مطبوعات، فضای مجازی ‌،پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی و همچنین نظارت بر عملکرد آنها  و جلوگیری از تخلفات احتمالی انتخاباتی

۴)برگزاری جلسات توجیهی برای مدیران فرهنگی (چاپخانه ها، کانونهای تبلیغاتی و رسانه ها) درخصوص انتخابات

در این جلسه مصوبات دیگری درخصوص برنامه ها و رویدادهای فرهنگی و... به تصویب اعضا رسید.

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید