اخبار

برگزیدگان جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز معرفی شدند
رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از معرفی برگزیدگان جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز خبر داد.

حجت الاسلام کاظمی نسب با بیان این خبر افزود: بر اساس بیانیه هیات داوران آثار رسیده به جشنواره در دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای داوری شد و با توجه به نظر داوران برگزیدگان این جشنواره در بخش غیر حرفه ای 8 اثر برگزیده و 12 اثر گواهی حضور در جشنواره دریافت نمودند و در بخش حرفه ای هیات داوران تنها باتوجه به تعداد و سطح آثار 3 اثر برگزیده و یک اثر گواهی حضور در جشنواره اعطا نمودند.

دبیر اجرایی جشنواره ترویج فرهنگ نماز ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا نخستین جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز با همکاری ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، ستاد هماهنگی و نظارت بر کانونهای فرهنگی و هنری خراسان رضوی، موسسه فرهنگی فرهنگی قرآن و عترت حدیث به صورت مجازی برگزار شد و فراخوان آن آبان ماه منتشر شد.

وی افزود: تولید کلیپهای تصویری برای این جشنواره باید پیرامون موضوعات "نماز و سیره پیامبر (ص) و ائمه معصومین (ع)"، "پیام‌های رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسری نماز"، "آشنایی با آداب و اسرار نماز"، "نماز و تشکر از نعمتهای الهی"، "نماز و استعانت از خداوند"، "نماز و عاشورا و شهدا"، "تمثیل‌های نماز در قرآن و احادیث" و "پیوند نماز خانه مدرسه و مسجد" و برای استفاده مقطع سنی کودکان، نوجوانان و جوانان از موضوعات این جشنواره بود.

رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: حداکثر زمان کلیپ سه دقیقه تعیین شده و تولیدات در دو بخش حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای از سوی داوران مورد بررسی قرار گرفت.

کاظمی نسب در ادامه اسامی برگزیدگان این جشنواره را اعلام کرد:

در بخش غیر حرفه ای: ادریس اسکندری، مریم نیک رفتار، ثمانه نعمت زاده، پریسا خوان جانی، مهرناز رحیمی پور، دلارام نوشین نوخندان، محمد مهدی حمیدی، فاطمه خواجه

گواهی حضور در جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز در بخش غیر حرفه ای : غزل آقاشیری، مریم صابری، امیر عباس سعیدی، فرشته حسن بیگی، احمد عزیزی، نرگس رضایی اسحاق وندی، پروین قنبرلو، علیرضا شریف اعلم، امیرحسین کاجدرختی، زهرا نکاحی، زهرا حاجی حیدری، فاطمه قنبری،

در بخش حرفه ای: بدریه برادران اثر قرص نماز، رضا اصغرزاده اثر چند رکعت نماز، محمد علی صادقی اثر اذان

گواهی حضور در جشنواره ملی ترویج فرهنگ نماز در بخش حرفه ای : بدریه برادران اثر عطر نماز

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید