اخبار

شیوه نامه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ها تصویب شد

شیوه نامه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ها تصویب شد
با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی شیوه نامه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ها به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضویمحمد غفاری در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان گفت: هدف از تشکیل این کارگروه ترویج، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت، گرامیداشت دوران پر افتخار دفاع مقدس و تجلیل از حماسه سازان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: نظارت و هماهنگی، انسجام بخشی فعالیت های فرهنگی حوزه ایثار و شهادت،ارتقای سطح دانش و آگاهی عمومی نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت و اتخاذ شیوه های مدیریتی و تشویقی به منظور تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت از جمله وظایف این کارگروه می باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی درخصوص ترکیب اعضای این کارگروه گفت: فرمانداران به عنوان روسای کارگروه، ائمه جمعه مراکز شهرستان ها،معاونان سیاسی، امنیتی و برنامه ریزی فرمانداران،نماینده یا نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان ها، روسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثار گران، فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی مستقر در شهرستان ها، از جمله اعضاءاین کارگروه محسوب می شوند.

رییس کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان رضوی خاطر نشان کرد: سایر دستگاه های اجرایی نیز به تناسب در برنامه ها و جلسات کارگروه مشارکت خواهند داشت.

غفاری در ادامه از تصویب کلیات ویژه برنامه های ستاد یادواره شهدای زن استان ذیل برنامه های کنگره شهدای زن کشور که 5 اسفند ماه برگزار می شود خبر داد.

۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید