اخبار

شاعر نیشابوری برگزیده سومین کنگره ملی شعر یادمان ولایت شد

شاعر نیشابوری برگزیده سومین کنگره ملی شعر یادمان ولایت شد
دراختتامیه سومین کنگره شعر یادمان ولایت در جیرفت شاعر نیشابوری به عنوان شاعر برتر در این گنگره معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،رمضانعلی بیات مسوول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابوربا اعلام این خبر اظهارداشت: در سومین کنگره شعر یادمان ولایت، 35 اثر از شاعران سراسر کشور پس از دو دور کارشناسی و داوری از بین 3800 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره یادمان ولایت به بخش مسابقه جشنواره راه یافته بودند.

وی گفت: برگزار کنندگان کنگره شعر ولایی نظر به احیای فرهنگ تجلیل از شعرای ولایی کوشیدند تا از این دست شاعران تقدیر کنند، البته این تقدیر تنها بضاعت اندک است و تقدیر اصلی از این شعرا توسط خود اهل بیت و پروردگار صورت خواهد گرفت.

مسوول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور افزود: هیئت داوران عبدالحمید انصاری نسب از بندر عباس، مریم عمارلو از نیشابور و رضوان صفی جهانشاهی از بافت را حائز رتبه های اول تا سوم معرفی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به آنها اهدا کرد.

بیات تصریح کرد:آیین پایانی سومین جشنواره سراسری یادمان ولایت با حضور"سید محمد حسینی"وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار کرمان، معاون اداری و مالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان استانی و فرهنگی و هنری کشور نیز در آن حضور داشتند که شاعران در تالار شهید مداحی پور جیرفت به شعر خوانی پرداختند .

۱۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید