اخبار

انتصاب سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان

انتصاب سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان
طی حکمی از سوی دکتر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، ابراهیم مطاعی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان منصوب شد.

معارفه ابراهیم مطاعی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قوچان با حضور یوسف امینی قائم مقام و محسن آرین منش مسوول هماهنگی و نظارت بر امور شهرستانها اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در محل فرمانداری و دفتر امام جمعه و در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان برگزار شد.

در حکم ابراهیم مطاعی آمده است: توسعه و تعالی سند مهندسی فرهنگی کشور مبتنی بر تحقق منویات مقام معظم رهبری درعرصه های فرهنگی و حفظ و ارتقاء ارزشهای اسلامی ، انقلابی و ملی به منظور رشد فضائل اخلاقی بر مبنای ماموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راهبردهای اصلی و اهداف مترقی این وزارتخانه به شمار می آید. در این بین هویت بخشی به نقش نهادهای صنفی و مردمی در فعالیت های فرهنگی و هنری با مشارکت فکری و جذب حداکثری فرهیختگان و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در برنامه ریزی برای نیل به اهدافی همچون رونق گفتمان اقتصاد فرهنگ و هنر درذیل سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی ، جهش تولید و شفافیت در توزیع و مصرف عادلانه حمایت ها و فعالیت های فرهنگی و هنری در راستای توانمند سازی مراکز فرهنگی و هنری از راهبردهای اصلی برنامه گفتگو محور وزیر محترم فرهنگ وارشاد اسلامی جناب آقای دکتر صالحی در دولت تدبیر و امید می باشد.

بدینوسیله نظر  به تجربه و تعهدی که در جنابعالی سراغ دارم ضمن تاکید بر بکارگیری تمام ظرفیت های حوزه اجرایی برای ارتقاء شاخص های مذکور ، کشف استعدادهای موجود شهرستان ، رعایت اصل واسپاری امور به بخش های غیر دولتی و تلاش مجدانه با رویکرد تعامل و هم افزایی درون سازمانی و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه های فرهنگی ،  جنابعالی را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قوچان منصوب می نمایم. بدیهی است هماهنگی با فرماندار محترم شهرستان و حفظ حرمت وکرامت امام جمعه محترم شهرستان قوچان در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی، دستیابی به تحقق اهداف فرهنگی را قابل حصول می نماید.

 

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید