اخبار

اختتامیه مسابقه شعر خوانی چله کلو در تربت حیدریه

اختتامیه مسابقه شعر خوانی چله کلو در تربت حیدریه
به همت محفل ادبی ستاره قطب شهرستان اختتامیه مسابقه بزرگ شعرخوانی چله کلو با حضور مسئولین و شاعران در تالار اندیشه برگزار شد.

به همت محفل ادبی ستاره قطب شهرستان با همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اختتامیه مسابقه بزرگ شعرخوانی" چله کلو" با حضور سعید اکبریان، شهردار.، احمد وطن دوست،رئیس شورای شهر، آذر فرقانی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی ، فاطمه نخعی نیا، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شاعران پیسکسوت و جوان تربت حیدریه در محل تالار اندیشه برگزارشد.

بهمن صباغ زاده، شاعر و دبیر محفل ادبی ستاره قطب ضمن اشاره به اینکه ارزش گذاری کمی برای یک اثر هنری کار بسیار سختی است گفت: این مسابقه بزرگ شعرخوانی در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال توسط 6 نفر داور توانا داوری شد.

دبیر محفل تصریح کرد:  در بخش بزرگسال آقایان رئوف ذباح مجری مطرح استان و ایمان مرصعی شاعر و مجری، بخش شعر گویشی آقای محمد جهانشیری شاعر پیسکوت شعر گویشی تربت، بخش کودک و نوجوان آقای خرقانی و خانم ناهید ترشیزی هر دو شاعر و مربی کانون پرورش فکری کودکان و زینب نجفی از نسل جوان شاعر و مجری، این ویدئو های ارسالی را بازبینی و داوری کردند.

وی افزود: انجام یک کار هنری جاوید و ماندگار به تنهایی امکان پذیر نیست و در این مسابقه حامیان زیادی از جمله شهرداری تربت حیدریه، اداره کتابخانه های عمومی، اداره ارشاد اسلامی، انجمن شعر و ادب قطب، محفل ادبی ستاره قطب، موسسه فرهنگی و هنری اندیشه و عرفان، مجموعه تاریخی و گردشگری رباط تهمینه، مرکز معاینات سلامت شغلی، لوله و لوازم بهداشتی سامان ، سالن زیبایی یوتاپ و لوازم بهداشتی و آرایشی شایلی ما را یاری نمودند که جا دارد که از تمامی این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.

لازم به ذکر است در بخش بزرگسالان نرگس رنجبری، زینب نجفی و ملیحه یعقوبی.، در بخش نوجوان پیمان پویان ، حدیثه موسوی و ساره اسدی.، بخش کودکان طاها تاتاری ، فاطمه دلفکار و یگانه بلندی و در بخش آراء مردمی امیر محمد اکبری و میثم تاتاری شایسته تقدیر شدند.

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید