اخبار

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی ازتوزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت توسط این ستاد خبرداد

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی ازتوزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت توسط این ستاد خبرداد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت:با همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با همکاری خیرین نیک اندیش ١٢٠٠ بسته گوشت در شهرستانهای تایباد، صالح آباد، خواف، بجستان، بردسکن، کوهسرخ، کاشمر، خلیل آباد و حاشیه شهر مشهد توزیع گردید.

«محمد ابدالی تکلو»  با بیان اینکه رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار از سوی کانون های فرهنگی هنری مساجد پیرو فرامین مقام معظم رهبری در حال اجرا است، گفت:یاری رساندن به نیازمندان در تمامی دوران ها اهمیت ویژه ای دارد اما از زمان شیوع ویروس کرونا که زندگی روزمره مردم به خصوص نیازمندان را دچار مشکل کرده از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود: شیوع کرونا ویروس موجب مختل شدن بازار کسب و کار در سطح جامعه شد به گونه ای که بسیاری از اصناف به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس دست از کاسبی برداشتند و از این رو بسیاری از این افراد متضرر شدند اما گروهی که بیش از همه نیازمند توجه و حمایت افراد خیر و نیک اندیش می باشند، اقشار نیازمند و فقرا هستند.

 

وی ادامه داد:کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه هایی که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش و دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

 

ابدالی تکلو اظهارداشت:نیروی تربیت شده مسجدی در زمانه بروز سیل به یاری سیل زدگان می شتابد و در زمانی که یک بیماری ویروسی منحوس تمامی بشریت را تهدید می کند بار دیگر به صحنه می آید و نقش خویش را در عرصه خدمت رسانی و تلاش به بهترین نحو انجام می دهد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: با همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) در طرح قربانی ماه جمادی الثانی ١٢٠٠بسته گوشت در شهرستانهای تایباد، صالح آباد، خواف، بجستان، بردسکن، کوهسرخ، کاشمر، خلیل آباد و حاشیه شهر مشهد توزیع گردید.

 

وی افزود:کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه هایی که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش و دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

 

ابدالی تکلو ادامه داد: حضور خودجوش، جهادی و پا به کار بچه های مسجد در تمامی عرصه های انقلاب، همواره نقش اساسی و کلیدی در عبور از مشکلات داشته و امروز جوانان مساجد با حس مسئولیت و حضور فعال در صحنه خدمت گذاری به یاری مدافعان سلامت و حمایت از آسیب دیدگان این بحران شتافته اند.

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید