اخبار

رونمایی از نمایه پژوهشهای فرهنگی خراسان رضوی در هفته پژوهش

رونمایی از نمایه پژوهشهای فرهنگی خراسان رضوی در هفته پژوهش
سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی از رونمایی نمایه پژوهشهای فرهنگی خراسان رضوی در هفته پژوهش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ،محمد کاظم دبیری با بیان این خبر گفت: در هفته پژوهش نمایه پژوهشهای فرهنگی خراسان رضوی منتشر و رونمایی می شود.

وی همچنین از رونمایی چند نرم افزار پژوهشی خبر داد و اظهار داشت: نرم افزار اطلس فرهنگی یا شناسنامه فرهنگی خراسان رضوی شامل اطلاعات علمی و فرهنگی و مفاخر فرهنگی خراسان رضوی و معرفی مراکز علمی و پژوهشی و کتابخانه های عمومی و مراکز فرهنگی و هنری و همچنین معرفی سرداران شهید و مفاخر خراسان و معرفی سرود ویژه شهرستانهای سراسر استان  در این هفته رونمایی می شود.

وی افزود:تهیه لوح فشرده گفتان رهبری در حوزه های مختلف که اولویت اول با موضوع عنوان سال تولید ملی و سرمایه و کار ایرانی و همچنین سبک زندگی است ، راه اندازی سایت شورای فرهنگ عمومی استان و رونمایی از آن، برگزاری نشست های علمی و پژوهشی از دیگر برنامه های هفته پژوهش می باشد.

دبیری از حضور دبیرخانه شورای پژوهش ارشاد خراسان رضوی در نمایشگاه پژوهش خبر داد و گفت: در این نمایشگاه تعدادی از موسسات فرهنگی، هنری و قرآنی ممتاز در عرصه پژوهش، آموزشگاهها و مراکز دانشگاهی فرهنگ و هنر، انتشارات فعال در عرصه تحقیق و ارائه محصولات، تولیدات، پایان نامه ها، تحقیقات پژوهشی در عرصه فرهنگ و هنر حضور خواهند داشت.

وی در پایان از راه اندازی کتابخانه تخصصی در این هفته خبر داد و افزود: در این کتابخانه اقدامات فنی کتابداری جهت ارائه خدمات مناسب برای محققان و پژوهشگران فرهنگی و هنری انجام شده است.

 
۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید