اخبار

کانون های مساجد نماد فعالیت های مسجد محور در جامعه هستند

کانون های مساجد نماد فعالیت های مسجد محور در جامعه هستند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی در نشست هم اندیشی مدیران و ائمه جماعات کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کاشمر با بیان اهمیت حضور فعالان فرهنگی کانون های مساجد در فضای مجازی بیان کرد: پیشانی فعالیت های فرهنگی مسجد محور در جامعه کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند.

محمد ابدالی تکلو با بیان اینکه در رویداد ملی فهما حمایت ها از کانون های براساس فعالیت و عملکرد برنامه ریزی شده است، افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور و فعالیت در فضای مجازی خلاء فعالیت های فرهنگی هنری را پر کردند.

 وی با اشاره به اجرای ۴۸ برنامه فرهنگی هنری در طرح ملی ایران قوی در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد، اظهارکرد: سامانه بچه های مسجد شبکه اطلاعات مویرگی از فعالیت های فرهنگی مساجد را در اختیار قرار داده است.

 گفتنی است در این نشست که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر برگزار شد، مدیران و ائمه جماعات کانون های فرهنگی هنری مساجد به بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد کانون های فرهنگی هنری مساجد و طرح ملی ایران قوی پرداختند.

 توجه و حمایت بیشتر از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری، ساماندهی ساختاری کانون ها ، ایجاد نقاط دسترسی به اینترنت و عدم جامعیت برنامه های طرح ملی ایران قوی و توجه به فعالیت های ورزشی از جمله پیشهادات طرح شده در این جلسه بود.

 

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید