اخبار

«کارکنان ارشاد خراسان رضوی» نائب الزیاره در حرم مطهر امام رضا(ع) می‌شوند

«کارکنان ارشاد خراسان رضوی» نائب الزیاره در حرم مطهر امام رضا(ع) می‌شوند

از طریق ثبت نام در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی؛ کارکنان این اداره کل نائب الزیاره همکارانشان در سراسر استان درحرم مطهر امام رضا (ع) می شوند.

یوسف امینی قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تمام عاشقان و دلدادگان و خانواده بزرگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ساحت قدسی امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام می‌توانند از اقصی‌ نقاط کشور، از طریق ثبت نام در سایت این اداره کل به همکاران خود نیابت زیارت در حرم مطهر حضرت رضا علیه‌السلام را دهند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در دهه پایانی صفر قرار داریم و به دلیل وجود بیماری کرونا و لغو سفرها به این استان، با هدف تسهیل زیارت حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام از راه دور برای تمامی همکاران و محبان و مشتاقان زیارت اهل بیت علیه‌السلام از اقصی‌ نقاط ایران اسلامی، ثبت نام زیارت نیابتی را راه‌اندازی کرده است که افراد با ثبت نام در این طرح، به همکاران در این استان نیابت داده تا از جانب خود و یا بستگانشان (چه آنان که در قید حیاتند و چه آنانکه به رحمت ایزدی پیوسته‌اند) زیارت نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانید با مراجعه به تارنماهای « https://khrz.farhang.gov.ir/ » و ثبت نام در بخش زیارت نیابتی این درگاه‌ها درخواست زیارت نیابتی خود را ثبت کنند.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید