اخبار

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری شعر وادب استان خراسان رضوی

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری شعر وادب استان خراسان رضوی
با حضور اعضای جلسه شورای سیاستگذاری شعر وادب استان خراسان رضوی برگزار شد
 
 
جلسه شورای سیاستگذاری شعروادب استان خراسان رضوی با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان، زهرا صفاری مسئول دفترشعرو ادب وهمچنین اعضای شورای سیاستگذاری شعروادب استان در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. 
 
در این جلسه که درآستانه روز شعر و ادب برگزار گردید، برنامه های ۶ ماهه دوم سال طرح و اعضاء در خصوص نحوه ی اجرای ان به تبادل نظر پرداختند.
 
در این جلسه افشین تحفه گر، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی ضمن قدر دانی از حضور اعضای  شورا به فعالیتهای ۶ ماهه اول سال اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال ۹۹ علی رغم تعطیلی بخش عمده فعالیتهای فرهنگی، فعالیتهای شعر و ادب در فضای مجازی به کار خود ادامه داد. جلسات شب شعر، نقد و معرفی کتاب، بزرگداشت چهره های شعر و ادب استان و برنامه های متنوع دهه کرامت و دهه ولایت از جمله فعالیتهای انجام شده در ۶ماهه نخست سال بود که باتوجه به شیوع بیماری، در فضای مجازی صورت گرفت.
 
در پایان مقرر شد طبق شیوه نامه ی شورای سیاستگذاری، به جهت تحقق اهداف طرح شده در شیوه نامه، جلسات حضوری شورای شعر و ادب استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت ماهانه برگزار گردد.
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید