اخبار

رییس شورای فرهنگ عمومی گناباد تاکید کرد:

استفاده از هنر در ترویج معارف اسلامی

استفاده از هنر در ترویج معارف اسلامی
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد گفت: استفاده از هنر در ترویج معارف اسلامی از مهمترین راهکارهای برنامه ریزی تربیت اسلامی است.

در جلسه شهریور ماه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید، امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی گناباد با اشاره به موضوع برنامه ریزی، تدوین و ساماندهی در خصوص تربیت اسلامی و آموزه های دینی با رویکرد نماز بود که امام جمعه در این زمینه گفت: استفاده از فضای مجازی و ابتکارات جدید در این زمینه و همچنین استفاده از هنر در راه ترویج معارف اسلامی از مهمترین راهکارها می باشد.

در ادامه جلسه حامد قربانی فرماندار شهرستان گناباد ضمن  تشکر از مردم بخاطر اینکه موارد بهداشتی را در مراسم مذهبی رعایت نمودند بر تأکید مقام معظم رهبری به گسترش، تقویت اعتقادات و ارزشهای دینی خصوصاً اقامه نماز در میان کودکان و نوجوانان و جوانان و با عنایت به ابزارهای جدید امروز خصوصاً فضای مجازی خواستار ارائه راهکارهای جدید در این زمینه شد.

 در این جلسه مقرر شد تا کارگروه ویژه ای جهت تدوین برنامه ها عملیاتی در حوزه ترویج ارزش دینی و اقامه نماز در سطح جامعه تشکیل گردد. 

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید