اخبار

برگزاری مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» در کانون های مساجد خراسان رضوی

برگزاری مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» در کانون های مساجد خراسان رضوی
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار گفت : به منظور آشنایی بیشتر آحاد مرم با واقعه بزرگ غدیر به خصوص نوجوانان و جوانان مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» به همت دفتر ستاد هماهنگیی کانون های مساجد سبزوار و حمایت های ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی برگزار می گردد

«علیرضا رادمان» ضمن تبریک ایام دهه ولایت به خصوص عید سعید غدیر خم گفت: واقعه غدیرحادثه اى تاریخى نیست که در کنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود، غدیر تنها نام یک سرزمین نیست بلکه یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند، غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار با بیان اینکه خلافت و جانشینی و رهبری امت اسلامی از مهم ترین پیام های غدیر است که از ناحیه خداوند صورت گرفت، افزود:ابلاغ حق، صفات رهبری، مرجعیت دینی اهل بیت (ع)، اکمال دین و اتمام حجت با مردم و رضایت خداوند هم از پیام های واقعه غدیر خم است.

 

وی اظهارکرد:به منظور آشنایی بیشتر آحاد مرم با واقعه بزرگ غدیر به خصوص نوجوانان و جوانان مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» به همت دفتر ستاد هماهنگیی کانون های مساجد سبزوار و حمایت های ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی برگزار می گردد.

 

رادمان ادامه داد:لذا علاقه مندان با تشکیل یک گروه ۳ نفری اقدام به تهیه نشریه دیواری در ۹ بخش مشخص شده در فایل پیوست می نمایند و از نمای کلی نشریه و هربخش آن بصورت مجزا یک عکس گرفته و از طریق شبکه های اجتماعی بشماره ۰۹۰۳۴۵۰۶۹۴۴ حداکثر تا پایان مرداد ماه ارسال می نمایند.

 رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار تاکید کرد:اگر نشریه پس از اتمام در یکی از مساجد نصب گردد و عکس آن نیز ارسال گردد به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید