اخبار

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز قدس

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز قدس
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن رژیم صهیونیستی اسرائیل بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه این اداره کل به شرح ذیل است:

امام خمینی(ره): روز قدس روز اسلام است.

امام خمینی(ره) در دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین، روز قدس را بنیان نهاد تا آزادیخواهان سراسر جهان در این روز یک صدا رژیم منحوس اسرائیل را محکوم و حق مسلمانان را در باز پس گیری بیت المقدس و مردم فلسطین فریاد كنند.

جنایتکاران در خیالی باطل فکر می کردند در حالی که جهان از شیوع بیماری کرونا رنج می برد، این روز فراموش خواهد شد، اما مسلمانان جهان هیچگاه وظیفه مهم خود که جهاد در راه خدا و دفاع از مظلومین جهان است را به فراموشی نخواهند سپرد و توطئه های دشمنان را با همدلی و وحدت خنثی خواهند کرد.

به برکت تلاش‌ها و جهادگری‌های سالیان سال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی، امروز آمریکا بیش از هر زمانی در ضعف و زبونی است، و باید دست از سیاست های خصمانه خود بردارد و این منطقه را ترک کند. با شکست آمریکا در منطقه و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی، رژیم صهیونیستی نابود و مقدمه‌ای برای ایجاد منطقه‌ای با صلح و با ثبات متعلق به مسلمان خواهد بود.

در روز قدس امسال، گوش جان به رهنمود‌های داهیانه رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران می‌سپاریم، بیانات حکیمانه ایشان در روز قدس قطعا زمینه ساز محو اسرائیل و پیروزی مسلمانان جهان است. با وحدت جهان اسلام و گسترش تفکر مقاومت، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید