اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

کارنامه اصحاب فرهنگ و هنر در کنترل و مقابله با بیماری کرونا موفقیت آمیز است

کارنامه اصحاب فرهنگ و هنر در کنترل و مقابله با بیماری کرونا موفقیت آمیز است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعال کردن فعالیت ها و مراکز فرهنگی و هنری پس از وقفه دو ماهه نیازمند یک تغییر و احیاء مجدد است.

جعفر مروارید در جلسه اتاق فکر برنامه ریزی فرهنگی پسا کرونا که در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد افزود: برخی از رویدادها نظیر فعالیت های نمایشگاهی نیاز به تغییر در مدل برگزاری است و برخی از فعالیت ها نیز باید به صورت مجازی برگزار شوند و اینها نیازمند برنامه ریزی و حمایت است.

وی افزود: جلسات مختلفی را با حوزه های فرهنگی، هنری و قرآنی برگزار کرده ایم که در ادامه راه به یک وفاق و اجماعی کلی برسیم، خوشبختانه همدلی خوبی در زمان شیوع بیماری کرونا اتفاق افتاد که امیدواریم این همدلی ادامه پیدا کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی کارنامه اصحاب فرهنگ و هنر در کنترل و مقابله با بیماری کرونا را موفقیت آمیز خواند و ادامه داد: اصحاب فرهنگ و هنر با حضور در پویش ها، برگزاری فعالیتهای فرهنگی هنری در فضای مجازی، در آموزش ها و آگاهی بخشی ها حضوری موفق و تاثیر گذار داشتند. همراهی راهبردی اصحاب فرهنگ و هنر نشان داد فرهنگ زنده است و در دل خانواده ها و مردم یک جزء انکارپذیر است.

وی افزود: پس از عبور از شرایط اضطرار، اصحاب فرهنگ و هنر می توانند نقش راهبردی خود را تدوام بخشند.

مروارید در خصوص جبران خسارت اصحاب فرهنگ و هنر بیان داشت: چون خسارتهای وارده در کل کشور محاسبه شده است، تصمیم گیری در خصوص جبران این خسارت ها هم ملی است، این اداره کل بنا به وظیفه ذاتی که داشته است خسارات ها را برآورد و به تهران ارسال کرده است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید