اخبار

هنرمندان مه ولات از کادر شبکه بهداشت و درمان تجلیل کردند

هنرمندان مه ولات از کادر شبکه بهداشت و درمان تجلیل کردند
جمعی از هنرمندان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مه ولات به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع)، از کادر درمانی بیمارستان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، به خاطر تلاش شبانه‌روزی جهت مقابله با ویروس کرونا و بیماران کرونایی تجلیل کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  در حاشیه تجلیل از کادر درمانی در بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان گفت:در اقدامی خیر خواهانه و ابتکاری، هنرمندان این شهرستان به همراهی گروه موسیقی بنایی و مهدی بخشی(عمو) شاعر طنز پرداز تصمیم گرفتند در بیمارستان امام رضا(ع) به اجرای موسیقی و شعربپردازند.

وی گفت: ۱۰۰ شاخه گل، شیرینی و ماسک تهیه شده توسط هنرمندان ؛؛اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛شهرداری و دبستان غیر دولتی حائری به کادر درمانی اهدا شد.

شاکری گفت: پرسنل شبکه بهداشت و درمان؛پزشکان، پرستاران ؛پرسنل اورژانس ۱۱۵ در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند و نزد مردم از جایگاه بالایی برخوردار هستند و شهروندان با خانه نشینی، با مدافعان سلامت همکاری می کنند.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی  به مردم ارایه می‌دهند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید