اخبار

جشنواره فیلم رافت در مشهد برگزار می شود

جشنواره فیلم رافت در مشهد برگزار می شود
سرپرست انجمن سینمای جوانان دفتر مشهد از برگزاری جشنواره فیلم رافت در مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سیده نسرین شاه محمدی با بیان این خبر افزود:در راستای نهادینه کردن فرهنگ رضوی در جامعه وکشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان عزیز و با عنایت به اقبال عمومی از برگزاری جشنواره ها ی فیلم در سالیان گذشته، امسال نیز به اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد و انجمن سینمای جوانان ایران دفتر  مشهداین جشنواره رابرگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص موضوعات جشنواره فوق گفت:این جشنواره با موضوعات فرهنگ رضوی ، ایثار و شهادت ، حجاب و عفاف و بخش آزاد برگزار خواهد شد و در حاشیه برگزاری این جشنواره جلسات نقد و بررسی برگزار خواهد گردید.

شاه محمدی ادامه داد: در حال حاضر 72 فیلم کوتاه به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است و مراسم اختتامیه جشنواره فیلم رافت همزمان با  بیست و نهمین  جشنواره فیلم کوتاه  در مشهد برگزار می شود.

سیده نسرین شاه محمدی سرپرست انجمن سینمای جوانان دفتر مشهد ضمن اعلام این مطلب افزود:بیست و نهمین جشنواره بین المللی  فیلم کوتاه همزمان با تهران از تاریخ 26 لغایت  29 مهرماه  در مشهد برگزار شد .

وی افزود :در بیست و نهمین جشنواره فیلم کوتاه  در مشهد تعداد   136فیلم کوتاه به نمایش درخواهد آمد.و   کارگاه تخصصی عکاسی وکار گاه تخصصی  فیلم کوتاه سینمای مستقل نیز در این جشنواره تشکیل شد.

شاه محمدی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره در مشهد  29 مهر در محل سالن سینمایی شهید اصغر زاده برگزار خواهد شد. 

۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید