اخبار

مدیر کانون فرهنگی هنری ندای اسلام:

کانون فرهنگی هنری ندای اسلام خلیل آباد ماسک رایگان تهیه و توزیع می کند

کانون فرهنگی هنری ندای اسلام خلیل آباد ماسک رایگان تهیه و توزیع می کند
مدیرکانون فرهنگی هنری ندای اسلام با اشاره به نقش کانون های فرهنگی هنری در هدایت گری جامعه برای پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: در راستای مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا کانون ندای اسلام خلیل آباد اقدام به تهیه و توزیع ماسک به صورت رایگان کرده است.

«سعید پریشان توندری» ضمن تبریک ولادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر با اشاره به نقش مساجد و کانون های فرهنگی هنری در هدایت گری جامعه برای پیشگیری از این بیماری گفت: اعضای کانون از زمان شیوع بیماری کرونا برای خدمت رسانی اعلام آمادگی کردند و تاکنون و به صورت جهادی فعالیت های زیادی در این خصوص انجام داده اند.

مدیرکانون فرهنگی هنری ندای اسلام افزود:به دلیل اینکه انجام برنامه های جمعی در کانون ها و مساجد به شیوع این بیماری کمک می کند مقرر شد برنامه های اطلاع رسانی و آموزشی کانون فرهنگی هنری ندای اسلام از بستر فضای مجازی انجام شود که هم اکنون در حال انجام است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا در کشورمان رو به افزایش است فرهنگ سازی به منظور مقابله با این بیماری اهمیت فراوانی دارد که در این میان وظیفه نهادهای فرهنگی برای آگاهی بخشی و پیشگیری در جامعه مهم تر از قبل است.

پریشان توندری گفت: کانون فرهنگی هنری ندای اسلام خلیل آباد هم در راستای مقابله با ویروس کرونا اقدام به سم پاشی، گند زدایی و ضدعفونی کردن محلات شهرستان با همکاری شهرداری، دوخت و توزیع ماسک رایگان، اعلام عمومی اطلاعیه های مربوطه از بلندگوی مسجد و توجیه نمودن افراد محله کرده است.

مدیرکانون فرهنگی هنری ندای اسلام بیان کرد: در راستای مقابله با استرس و اضطراب مردم، متولیان فرهنگی به ویژه روحانیون و ائمه جماعات مساجد که اثر بخشی مطلوبی در بین آحاد جامعه دارند باید مردم را آگاه کنند، کانون های فرهنگی هنری مساجد باید توصیه های پزشکی را برای مردم تبیین کنند و ترس که بزرگترین دشمن و خود نوعی بیماری است از بین ببرند.

وی اظهارداشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد باید در قالب برنامه های فرهنگی تاکیدات بهداشتی را برای مردم تشریح کنند تا مردم از نظر جسمی و روانی نسبت به این بیماری مصون بمانند.

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید