اخبار

اجرای برنامه «در روزهای کرونایی در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم » در نیشابور

اجرای برنامه  «در روزهای کرونایی در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم » در نیشابور
برنامه علمی و فرهنگی در فضای مجازی با عنوان «در روزهای کرونایی در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم» با اهتمام انجمن کتاب هدف و پروازسیمرغ، نویسندگان ابرشهر و همکاری دستگاه های دولتی و بخش خصوصی در نیشابور برگزار می شود.

همزمان با تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی در پایتخت کتاب ایران نیشابور با اهتمام  انجمن کتاب هدف و پروازسیمرغ، نویسندگان ابرشهر و  حمایت وهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادارات آموزش وپرورش قطب شهید شوشتری،  دانشکده علوم پزشکی، جهاد دانشگاهی و دانشگاه نیشابور و بخش خصوصی در نیشابورویژه برنامه فرهنگی  در فضای مجازی با عنوان «در روزهای کرونایی در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم» برگزار می شود.

این برنامه  فرهنگی در فضای مجازی با سلسله برنامه های نقد و بررسی فیلم های کوتاه، پویش مطالعه کتابهای ارزشمند و مصاحبه با اندیشمندان و نویسندگان ایرانی و خارجی ویژه اقشار مختلف  جامعه، شهروندان، فرهیختگان و... اجرا می گردد.

با همکاری بخش فرهنگی دستگاه های دولتی و بخش خصوصی بر آن شدیم تا همه اقشار و شهروندان عزیز از چالش به وجود آمده به عنوان  یک فرصت برای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی استفاده نمایند.

در روز قبل از نشست گزیده، مرور و خلاصه ی یکی از بهترین و ارزشمند ترین کتاب های کشور و دنیا، جهت مطالعه  اعضا در گروه قرار داده خواهد شد. در مورد فیلم کوتاه نیز با حضور کارگردان، اصل فیلم هم از قبل ارائه می گردد و در این نشست در فضای مجازی یکی از صاحب نظران و کارشناسان، کتاب و فیلم  مورد نظر را تحلیل و نظرات خود را مطرح خواهند کرد.

تمام علاقمندان می توانتد سئوالات وبرداشت  خود را هر روز در رابطه با  کتاب و فیلم از کارشناس مربوطه در گروه تلگرامی انجمن پرواز سیمرغ به آدرس @parvazbooksimorgh  یا به آی دی @mahmadabadi313مطرح نمایند و هر شب ساعت 22 این نشست در فضای مجازی برگزار می گردد.

به بهترین و منتخبین این برداشت ها که در گروه معرفی خواهند شد بن خرید کتاب  ،هدیه ولوح سپاس  از سوی دستگاه های دولتی و مراکز  خصوصی در نیشابور تقدیم خواهد شد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید