اخبار

مبارزه با کرونا در دستور کار شورای فرهنگ عمومی بردسکن

مبارزه با کرونا در دستور کار شورای فرهنگ عمومی بردسکن
آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی بردسکن در سال ۹۸ با موضوع مبارزه با کرونا دوشنبه ۱۲ اسفندماه در فرمانداری بردسکن تشکیل گردید.
 
مجتبی شاکری فرماندار بردسکن  در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسکن که با حضور امام جمعه بردسکن، دادستان،فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، فرمانده انتظامی بردسکن و اعضای مربوطه که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد، اظهارکرد: مردم خرید مایحتاج زندگی خود را برای چند روز تامین کنند، تا هر روز به بازار نروند.
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مجموعه بهداشت و درمان و پرسنل این ستاد در شهرستان برای مقابله با کرونا، افزود: عدم حضور در تجمعات، کلید رفع مشکلات است.
 
شاکری با بیان اینکه مجالس عروسی و تعزیه نیز تا اطلاع ثانوی باید تعطیل گردد، گفت: مدیران دستگاه های اداری محیط زیست،جهادکشاورزی، دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان برای تعطیلی میدان دام شهرستان بردسکن هر چه سریعتر تصمیم گیری کنند.
 
فرماندار بردسکن گفت: همه شرایط برای تعطیلی میدان دام اتخاذ گردد تا با کمبود گوشت، افزایش قیمت گوشت و دیگر موارد مشابه مواجه نشویم.
 
شاکری با بیان اینکه مساجد شهرستان در هنگام اذان باز باشند، گفت: هئیت امنای مساجد با همکاری شبکه بهداشت و درمان نسبت به ضدعفونی کردن مساجد اقدام کنند و تمامی مهرهای نماز و قرآن ها نیز جمع آوری گردد.
 
وی در این جلسه به مشارکت ۷۰ درصدی مردم در پای صندوق های رای اشاره کرد و ضمن تقدیر از حضور مردم، انتخاب حجت الاسلام جواد نیک بین را به عنوان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
 
در این جلسه حجت الاسلام امینی امام جمعه و ریاست شورای فرهنگ عمومی بردسکن اظهار داشت :  مساجد میتوانند به عنوان یک پایگاه آموزشی باشند و مردم را نسبت به این ویروس آگاه کنند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید