اخبار

تأترعروسکی«خروس زری پیرهن پری» روی صحنه نیشابور

تأترعروسکی«خروس زری پیرهن پری» روی صحنه نیشابور
نمایش عروسکی«خروس زری پیرهن پری» به کارگردانی بانوی هنرمند تأتر نیشابور" فاطمه حاج آبادی " درتالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی مسوول دبیر خانه شورای نظارت بر نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق عنوان داشت: هنرمندان تأتر نیشابور طی سالیان گذشته با دستمایه قرار دادن آثار متفاوت و بخصوص بومی باعث آشتی تماشاگران با این هنر شده و تمام سلایق را در سالن های تأتر می توان مشاهده کرد و اینک نمایش عروسکی«خروس زری پیرهن پری»   به نویسندگی احمد شاملو و کارگردانی بانوی هنرمند تأتر نیشابور" فاطمه حاج آبادی " درتالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.

وی گفت: در نمایش عروسکی«خروس زری پیرهن پری»  هنرمندان نام آشنای تأتر نیشابور: محمد حصاری ، جلال گداخته ، عاطفه رحیم زاده ، محمد طاغونی و فاطمه حاج آبادی به ایفای نقش پرداخته اندو مجید کاکولی و سروش نیرآبادی به عنوان عوامل بااین کار همکاری دارند.

سلامتی به داستان این نمایش پرداخت و بیان داشت: خروس زری با دودوست خود گربه و طرقه در کلبه ای زندگی می کنند و روباه مکار قصد شکار خروس زری را دارد که ...

مسوول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در خصوص کارگردان این نمایش خاطر نشان کرد: فاطمه حاج آبادی از بانوان هنرمند تاتر نیشابور است که بازی در کارهای مختلف تاتر وفیلم کوتاه رادارد و این نخستین تجربه کارگردانی وی است.

سلامتی تصریح کرد: نمایش عروسکی«خروس زری پیرهن پری» از  21 مهر الی  اول آبان 91  در سه نوبت  هر روز 9 و 11صبح و 17 بعد از ظهر ویژه عموم علاقمندان به خصوص کوکان ونوجوانان روی صحنه تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور می رود.

۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید