اخبار

تئاترکمدی« پزشک نازنین » روی صحنه نیشابور

تئاترکمدی« پزشک نازنین » روی صحنه نیشابور
همزمان با دهه مبارک فجرتئاترکمدی« پزشک نازنین » به نویسندگی نیل سایمون وترجمه آهوخردمند و کارگردانی هنرمند نام آشنای تئاترخراسان رضوی " مسعودعقلی " در تماشاخانه چکاوک نیشابور به روی صحنه رفت.


مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنر
 تئاتر خراسان رضوی در کشور دارای جایگاه و شأن والایی است و هنرمندان با ذوق و خوش قریحه ی  خطه خورشید با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایندکه درخشش داشته است تا گواه این مدعا باشد و تئاترکمدی« پزشک نازنین » نیز کاری  است که هنرمندان تئاترمشهد مقدس در نیشابور به روی صحنه تئاتر آورده اند.

حمید رضا آتشی  گفت: در نمایش تئاترکمدی« پزشک نازنین » نویسندگی  نیل سایمون وترجمه آهوخردمند و کارگردانی هنرمند نام آشنای تئاترخراسان رضوی  " مسعودعقلی "  وحضور نقش آفرینان : مهدی ضیاء چمنی وبهادراورعی به ایفای نقش پرداخته و  فرامرز فضلی و سهیل قربانی به عنوان عوامل بااین کار همکاری دارند.

وی خاطرنشان کرد: تئاتر پزشک نازنین روایت چند داستان کمدی تراژیک است که زندگی درهم تنیده آنهارا باهم به نمایش می کشد.

مسئول امورهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: همزمان با ایام اله دهه مبارک فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تئاترکمدی« پزشک نازنین » تا 23بهمن98  ساعت 7 شب در محل تماشاخانه چکاوک ماندگار بینالود واقع درخیابان منوچهری شمالی سه ویژه عموم  هنرمندان ومردم  فرهنگ وهنر دوست نیشابوری روی صحنه می رود.


۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید