اخبار

اکران فیلم فرشته ام بمان در جشنواره فیلم فجر مشهد

اکران فیلم فرشته ام بمان در جشنواره فیلم فجر مشهد
در بخش سیمرغ جشنواره فیلم فجر مشهد، چهار اثر از تولیدات سینمای خراسان به رقابت می پردازند. در نخستین اکران این بخش فیلم داستانی فرشته ام بمان به کارگردانی عباس مرادیان در سالن شماره سه پردیس هویزه مشهد نمایش داده شد.

«فرشته‏ ام، بمان» داستان زندگی سهراب جوانی است که نمی‏تواند راست بگوید. روزی که او از خانه به سوی محل کارش می‏رود متوجه می‏شود یک موتور سوار قصد ربودن کیف یکی از معتمدین محل را دارد. سهراب با سارقین درگیر می‏شود اما خودش در اثر ضربه‏ای از هوش رفته و در عالم بیهوشی خود را در آتش دوزخ می‏بیند. در این میان فرشته‏ای به فریاد او می‏رسد و به او مژده می‏دهد که به دعای مادرش به زندگی بازمی‏گردد، اما از این پس رذیله‏ای از او دور و فضیلتی به او افزوده می‏شود. سهراب از روز بعد نمی‏تواند دروغ بگوید. این تغییر حالت برای او دردسرهای کمدی خاصی خلق می‏کند… .

مرادیان در کارنامه خود ساخت فیلم سینمایی «مامان بهروز منو زد» و چندین تله فیلم را دارد.

حسین سلیمانی، کیانوش گرامی، زهره حمیدی، فاطمه فاضلی، بهمن کاظمی، غلامرضا بایزان منش و… بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

سایر عوامل اصلی این پروژه که قرار است از شبکه نمایش خانگی و تلویزیون پخش شود عبارتند از: تهیه کننده: علی پروین پور، مدیر تصویربرداری: امید نگارشی، صدابردار: هادی افشار، مدیر صحنه: نرگس: رحیم خانلی، مدیر برنامه‏ریزی و دستیار اول: مصطفی عطاران، منشی صحنه: بهاره مالدار، گریم: حسین ایجادی.

نمایش این فیلم در جشنواره با استقبال خوب مخاطبان مشهدی انجام شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید