اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پردیس هنر اردیبهشت

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پردیس هنر اردیبهشت
همزمان با دهه مبارک فجر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به همراه معاون امور هنری و سینمایی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد از پردیس هنر اردیبهشت بازدید کرد.

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این بازدید ضمن تاکید به اخذ مجوز برای فعالیت های هنری مجموعه در این آموزشگاه گفت: امیدواریم با همراهی و مشارکت هنرمندان و ارائه نظرات، پویایی بیشتر پردیس هنر را شاهد باشیم.

وی بر امر آموزش تاکید کرد و ادامه داد: مدیران و استادان آموزشگاه های آزاد هنری باید در فعالیت ها به سرفصل های آموزشی برای پیشبرد اهداف هنری و پرورش توانایی هنرجویان توجه نمایند.

 در ادامه حامد طاهری تهرانی مدیر پردیس هنر اردیبهشت اظهار داشت: این پردیس دارای دو مجوز رسمی آموزشگاه موسیقی اردیبهشت و موسسه تک منظوره موسیقی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی است و با هزینه ای بالغ بر سی میلیارد ریال  توسط بخش خصوصی در مساحت هزار متر مربع زیربنا به بهره برداری رسیده است.

طاهری تهرانی تصریح کرد: این مجموعه با به کارگیری مدرسین مجرب بومی و نیز استفاده از تجارب و ظرفیت اساتید به نام کشور و کادر اداری توانسته برای  ۶۸ نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال نماید و با توجه به توان مجموعه  ظرفیت بالقوه  بکارگیری حداقل ۴۰ نفر نیرو دیگر را دارد.

 مدیر پردیس هنر اردیبهشت در خصوص امکانات این مجموعه گفت: ده کلاس آموزشی مجهز (سرمایش و گرمایش، کلیه امکانات کمک آموزشی ) و عایق صوتی دو سالن تمرین و اجرا به ظرفیت 60 و 185 نفر و سالن انتظار و مطالعه مجزا با ظرفیت 50 نفر از خصوصیات این مجموعه است.

وی تاکید کرد: سیستم سرمایش و گرمایش و هواساز، دو استودیو مجهز صدابرداری و قابلیت ضبط همزمان تا ۳۲ لاین صوتی، چهار اتاق واحد اداری و تبلیغات و نیز مجهز به امکان پخش صدا و تصویر با 4 ویدئو پرژکشن و سیستم حرفه ای مونتاربو و ۲۴ پرژکتور با نوردهی عمومی و موضعی می باشد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید