اخبار

هم اندیشی مدیران سرپرستی های روزنامه های سراسری خراسان رضوی برگزار شد

هم اندیشی مدیران سرپرستی های روزنامه های سراسری خراسان رضوی برگزار شد
نشست هم‌اندیشی مدیران سرپرستی‌های روزنامه‌های سراسری خراسان رضوی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

معاون فرهنگی و  مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این نشست گفت: خراسان رضوی فعالترین رسانه‌ها را در کشور دارد و با ۴۰۰ نشریه فعال می توان گفت بعد از تهران  رتبه نخست کشور را در خبرسازی و فرهنگ‌سازی رسانه ای در اختیار دارد.

افشین تحفه‌گر افزود: خبرنگارانی حرفه‌ای در خراسان رضوی مشغول به فعالیت هستند و بسیاری از اخبار در فضای مجازی و مطبوعات نشانی از خبرنگاران این استان را دارد.

وی با بی‌نظیر خواندن همت رسانه ها در پوشش تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مشهد ادامه داد: بدرقه ملت ایران از سرباز وطن در مشهد بسیار با شکوه برگزار شد و رسانه‌های استان به بهترین شکل آن را بازتاب داده و به خوبی در این عرصه نقش آفرینی کردند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: انتخابات نیز از مهمترین رویدادهای پیش‌رو و مرجع مشروعیت بخشی به نظام است و رسانه‌ها نیز باید برای ایجاد نشاط در برگزاری انتخابات، بر اساس مبانی قانونی تلاش کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: رسانه‌ها علمدار حرکت بصیرت‌بخشی به مردم هستند و وظیفه سنگینی برعهده دارند.

عباس محمدیان افزود: امروز قرارگاه رسانه‌ای خراسان رضوی به الگویی کشوری تبدیل شده و رسانه‌های خراسان رضوی در جریان‌سازی پیشگام هستند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید