اخبار

فروش فیلم های جشنواره فیلم فجر از امشب در سایت سینما تیکت

فروش فیلم های جشنواره فیلم فجر از امشب در سایت سینما تیکت
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از امشب فروش بلیت فیلمهای جشنواره فجر مشهد از طریق سایت "سینما تیکت" آغاز می‌شود.

محمدرضا محمدی در نشست خبری هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد افزود: در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، مشهد بعد از تهران دومین شهری است که همه فیلمهای جشنواره را آن هم در ۶ سینما برگزار می‌کند در حالی که سایر شهرهای بزرگ ایران مثل اصفهان از این تعداد فیلم و سینما برخوردار نیستند.

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد اظهار داشت: برای آنکه بازار سیاهی در این بخش به وجود نیاید از مدیران سینما خواسته‌ایم در ازای ثبت شماره کارت ملی، هر نفر برای هر فیلم مجاز است تا چهار بلیت خریداری کند.

وی ادامه داد: بر این اساس سینما آفریقا ۲۷ فیلم، سینما اطلس ۲۴ فیلم، سینما هویزه ۲۴ فیلم، سینما گلشن ۲۴ فیلم، سینمای ویلاژ توریست ۲۴ فیلم و سینمای شهید اصغرزاده پنج فیلم از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را به نمایش می‌گذارند.

او اضافه کرد: این فیلمها از ۱۵ بهمن ماه در سیانس‌های ۱۵، ۱۷، ۳۰ و ۲۰، ۲۲ اکران می‌شود.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از مجموع ۱۶ فیلمی که به بخش "سیمرغ سینمای خراسان" ارسال شده است چهار فیلم به عنوان برگزیده این بخش انتخاب شده است که این فیلمها در سالن شماره سه سینما هویزه به نمایش در می آید.

محمد رضا محمدی افزود: بخشی از سالن سینما آفریقای مشهد  برای استقرار اصحاب رسانه به منظور تماشای فیلم و در اختیار داشتن امکانات لازم برای انجام کار خبرنگاری اختصاص یافته است و هر خبرنگار می‌تواند پس از دریافت کارت خود به گیشه سینما آفریقا مراجعه کرده و بلیت فیلم را دریافت کند.

وی ادامه داد: بخش نقد و بررسی آثار جشنواره فیلم فجر نیز در کنار اکران فیلمها پیش بینی شده که مسوولیت کمیته آن برعهده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد است و این نشست ها با حضور تعدادی از عوامل هر فیلم در محل سینما هویزه برپا می‌شود.

او  اضافه کرد: برای دعوت از هنرمندان از مسوولان انجمنهای هنری خواسته شده است که بلیت ها را به صورت یکجا یا روزانه در اختیار هنرمندان قرار دهند و محل استقرار آنان نیز در همان محل استقرار اصحاب رسانه در سینما آفریقا خواهد بود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید