اخبار

نمایشگاه نقاشی « وقتی آیینه منو دید» میهمان نگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه نقاشی « وقتی آیینه منو دید» میهمان نگارخانه کمال الملک نیشابور
نمایشگاه نقاشی « وقتی آیینه منو دید » آثار بانوی هنر مند نقاش نیشابوری سمانه یوسفی در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،حمید رضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: شهرستان نیشابور از دیرباز مهد هنرنگارگری ایران بوده است و وجود مقبره کمال الملک در این شهر باعث شده است هنر نقاشی رشد فزاینده ای داشته باشد و اساتید و هنرجویان برجسته نقاشی توانسته اند مقامهای برتر ملی و بین المللی را از آن خود کنند.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی « وقتی آیینه منو دید » آثار  بانوی هنر مند نقاش نیشابوری سمانه یوسفی  کارشناس رشته نقاشی که شامل 20 اثر  با تکنیک رنگ روغن  و اکریلیک  درابعاد 70*50 تا  180*200 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه که به  موضوعات با موضوع پرتره و فیگور پرداخته و باسبک اکسپرسیونیسم آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول نگارخانه کمال الملک به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری و تشویق این هنر جویان و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « وقتی آیینه منو دید » از 16 لغایت 20 مهر 91 همه روزه از ساعت 9 الی 12 و 16 الی 19 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد.

۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۴:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید