اخبار

رئیس شورای فرهنگ عمومی نیشابور:

شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی رستاخیزی در بین مردم به وجودآورد

شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی رستاخیزی در بین مردم به وجودآورد
شرایط عمومی کشور بعد از شهادت سردار بزرگ و ارزشمند حاج قاسم سلیمانی رستاخیزی در بین مردم به وجود آورد که پیش برنده اهداف انقلاب و نظام در کل منطقه است.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیشابور اظهارکرد: شرایط عمومی کشور بعد از شهادت سردار بزرگ و ارزشمند حاج قاسم سلیمانی به گونه ایست که احساس می شود از نظر معنوی، سیاسی و ... رستاخیزی در بین مردم به وجود آورده و پیش برنده اهداف انقلاب و نظام در کل منطقه است.

حجت الاسلام سیدقاسم یعقوبی افزود: قیام و وحدتی که در کشور به برکت این شهادت به وجود آمد گفتمان واحدی است.

وی خاطرنشان کرد:حفظ فرهنگ شهادت است که ملت را زنده می کند و جامعه را به حرکت در می آورد و ملت را با هم متحد می کند و ناراحتی های آزار دهندة جزئی را پاک می نماید و این مهم ترین حادثه است که آن را می بینیم و باید حفاظت و تقویت نماییم.

معاون استاندار، فرماندار و نایب شورای فرهنگ عمومی نیشابور نیز عنوان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهدایی که با اهدای خون باعث رشد، وحدت و همدلی در داخل کشور شدند و در رأس آنها سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

علیرضا قامتی گفت: موارد متعددی در حوزه های سیاسی و اجتماعی وجود دارد و هدف شناخت و اصلاح وضعیت فرهنگ عمومی است و پرداختن به سایر موضوعات ما را از وظیفه اصلی باز می دارد.

معاون استاندار، فرماندار و نایب شورای فرهنگ عمومی نیشابور تاکید کرد:آیین نامه شورای فرهنگ عمومی برای کلیه اعضای شورا ارسال گردد  وموضوعات در حوزه فرهنگی مطرح وباید مصوبات ضمانت اجرایی داشته باشند و تلاش شود در چارچوب پیشنهادات  دبیرخانه بحث گردد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی نیشابورنیز باتسلیت شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام سپهبد شهیدقاسم سلیمانی وهمراهان ایشان بیان کرد:شورای فرهنگ عمومی جزو مهمترین شورا هاست که مرکزیت آن با برنامه ریزی فرهنگی بوده وجایگاه بسیار ارزشمندی در ارتقای فرهنگی جامعه  به خصوص فرهنگ عمومی دارد.

علیرضا سیدآبادی تصریح کرد:ما باید اهمیت والایی به مسئله فرهنگ داده وعناوین ومحتوای برنامه های ما در راستای گسترش فرهنگ اسلامی در جامعه باشد.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید