اخبار

ساخت فیلم کوتاه «جَوز فجی» در شهر درّود نیشابور

ساخت فیلم کوتاه «جَوز فجی» در شهر درّود نیشابور
ساخت فیلم کوتاه «جَوز فجی» توسط انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به نویسندگی و کارگردانی احمد درّودی در شهرگردشگری درّود به پایان رسید.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  نیشابور اظهار کرد: ساخت فیلم کوتاه «جَوز فجی»  به مجری طرحی انجمن سینمای جوان به پایان رسید و در حال حاضر مراحل تدوین آن طی می شود.

مسعود سلیمانی سپهرافزود: داستان فیلم کوتاه «جَوز فجی»  در خصوص جمع آوری گردو های مانده بر درخت توسط افرادی به غیر از صاحب باغ گاهی یک اتفاق نا خوشایند زمینه ساز یک فرصت عالی می شود )که در فیلم خواهید.

وی خاطرنشان کرد: این فیلم به نویسندگی و کارگردانی احمد درّودی جلوی دوربین رفته است و  تصویر بردار وتدوین   علیرضا جوکار، صدا بردار مهدی هراتی  وبازیگران ابوالقاسم درّودی، سید جلال حسینی،  سید ابوالفضل حسینی،  معصومه بیگم حسینی را عهده دار بودند.

سلیمانی سپهر یادآور شد: انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور آمادگی پذیرش طرح و فیلمنامه مستند ،داستانی و انیمیشن از بخشهای تابعه شهرستان نیشابور و فیروزه جهت حمایت از تولید را دارد.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  نیشابورتصریح کرد: اولین نمایش فیلم «جَوز فجی» در بیست و چهارمین هفته و هجدهمین جشنواره فیلم و عکس نیشابور در بهمن 98 خواهد بود.

۱ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید