اخبار

تقدیر از برگزیدگان جشنواره عکس رضوی در ایستگاه پایانی

تقدیر از برگزیدگان جشنواره عکس رضوی در ایستگاه پایانی
در اختتامیه نهمین جشنواره عکس رضوی با حضور جمعی از مسوولین و هنرمندان از برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

اختتامیه «نهمین جشنواره ملی عکس رضوی» با حضور معاونین فرهنگی، هنری و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از عکاسان در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار و هیأت داوران این جشنواره نفرات برتر را اعلام کردند.

بنا به نظر هیات داوران در بخش تلفن همراه به غلامی از شهر اراک، استان مرکزی، پرهام حجازی از شهر اصفهان، استان اصفهان، حسین حسین‌زاده از شهر مشهد، استان خراسان رضوی، زهرا حبیبی از شهر شیراز، استان فارس، مریم آل مومن دهکردی از شهرکرد، استان چهارمحال و بختیاری، ملیحه ذاکر رضوی از شهر کیش، محمدمهدی ورال از شهر قم، استان قم و محمدصالح شریفی از شهر سنقر، استان کرمانشاه اهداء شد.

در بخش اردوهای عکاسی مهنوش اورک از شهر اهواز، استان خوزستان، نگین محمدی‌فر از شهر اصفهان، استان اصفهان و پرهام حجازی از مشهد، استان خراسان رضوی به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.

همچنین هیأت داوران نهمین جشنواره ملی عکس رضوی در بخش ویژه ایثار و شهادت از مینا نوعی شهری از شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آوردند.

هیأت داوران نهمین جشنواره ملی عکس رضوی جوایز بخش حرفه‌ای را به ابراهیم جامعی از شهر اهواز، استان خوزستان، افشین آذریان از اصفهان، استان اصفهان، روح‌الله جوانی از شهر اصفهان، استان اصفهان، سعید قاسمی از شهر اهر استان آذربایجان شرقی، هادی دهقان‌پور از سبزوار، استان خراسان رضوی، مهدی اسحاقی قالیباف از شهر مشهد، استان خراسان رضوی، مرجان تقی‌پور از شهر مشهد، استان خراسان رضوی و مریم دوست‌محمدی از شهر بجنورد، استان خراسان شمالی اهداء کردند.

۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید