اخبار

جشنواره عکس رضوی در منزل شهید شادی فر افتتاح شد

جشنواره عکس رضوی در منزل شهید شادی فر افتتاح شد
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این که جشنواره عکس رضوی به خانه خودش بازگشته، گفت: نهمین جشنواره عکس رضوی با کیفیت بهتری برگزار شد.

محمدرضا محمدی با حضور در منزل دانشجوی شهید وحید شادی فر گفت:برای جشنواره عکس رضوی تصمیمات خوبی در شورای سیاست‌گذاری گرفته شد.

وی افزود: امروز در منزل این شهید حضور یافته ایم و از محضر خانواده ایشان اجازه می خواهیم تا نهمین جشنواره عکس رضوی را برگزار کنیم. هشت دوره جشنواره عکس رضوی با همت و تلاش بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در سایر استان‌ها برگزار شد و امسال درخواست دادیم تا در مشهد برگزار شود.

محمدی خاطرنشان کرد: حدود هشت ماه با همکاری انجمن عکاسان خراسان رضوی کار را شروع کردیم . دو جلسه اطلاع رسانی با رسانه ها انجام شد و با توجه به اختلالات اینترنت در کشور دو هفته جشنواره به تعویق افتاد.

وی یادآور شد: حدود سه هزار عکس در گروه‌های مختلف، حرفه ای، اردو، موبایلی و ویژه رسید که پس از پالایش اولیه قریب ۸۰۰ عکس و در نهایت با حضور 7 داور که 3 داو از تهران و 4 داور از مشهد قضاوت این دوره را به عهده گرفتند، از آن تعداد ۷۱ اثر در حوزه‌های مختلف  به جشنواره رسید، امروز در این مکان جشنواره را رسما افتتاح می کنیم.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی همچنین گفت:دوستان راه یافته به مرحله نهایی فردا در یک اردوی عکاسی در حرم مطهر رضوی شرکت می‌کنند و روز پنج شنبه در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) برنامه اختتامیه داریم و از خانواده شهید شادی فر تجلیل می کنیم.

وی افزود:در بخش حرفه ای و موبایلی هرکدام هشت برگزیده و در بخش ویژه سه برگزیده و در بخش اردو یک برگزیده داریم که در مراسم اختتامیه آغاز دهمین جشنواره عکس رضوی اسامی آنها اعلام می‌شود.

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید