اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

جشنواره ابوذر همدلی رسانه ای رادر استان افزایش می دهد

جشنواره ابوذر همدلی رسانه ای رادر استان افزایش می دهد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نشست شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه ای ابوذر در شهرداری مشهد گفت: جشنواره ابوذر همدلی رسانه ای را در استان افزایش می دهد.

جعفر مروارید؛ با تقدیر از اقدامات فرهنگی شهرداری مشهد گفت: امسال سال رونق تولید است و با شرایط کنونی برای تحقق این شعار نیاز به همدلی و هم افزایی در جامعه هستیم که این موضوع به هم افزایی و همدلی رسانه ها نیاز دارد که جشنواره ابوذر به افزایش همدلی در میان رسانه ها کمک خواهد کرد.

در این نشست محمدرضا کلائی شهردار مشهد گفت: درراستای توسعه فرهنگ شهروندی از طریق رسانه ها آماده همکاری و حمایت از جشنواره رسانه ای ابوذر هستیم.

وی اضافه کرد: در این راستا بخشی ازفضاهای تبلیغات محیطی، تلویزیون های شهری و همچنین تالار شهر برای برگزاری اختتامیه این جشنواره در اختیار شورای سیاستگذاری جشنواره ابوذر قرارداده خواهد شد.

کلائی در پاسخ به درخواست شورای سیاستگذاری جشنواره ابوذر برای دراختیار گذاشتن مکانی جهت راه اندازی دبیرخانه دائمی این جشنواره هم اظهارکرد: شهرداری مشهد فرهنگسرای رسانه را در اختیار دارد که متاسفانه حدود 98 درصد از فعالان رسانه های استان درآن رفت و آمد ندارند که این موضوع فرهنگسرا را به فضایی سرد مبدل کرده است.

شهردار مشهد ادامه داد: بنابراین پیشنهاد می دهم این فرهنگسرا با مدیریت شهرداری در اختیار رسانه ها قرار گیرد تا با فعالیت اهالی رسانه به فضایی بانشاط و زنده تبدیل شود.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید