اخبار

تقدیر از دستگاه های برتر عضو کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد خدمات زائرین خراسان رضوی

تقدیر از دستگاه های برتر عضو کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد خدمات زائرین خراسان رضوی
مراسم تقدیر از دستگاه های برتر عضو کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد خدمات زائرین و فعالین استان خراسان رضوی با حضور فعالین این کمیته برگزار شد .

 جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان ضوی در جلسه کمیته فرهنگی اجتماعی ستاد خدمات امور زائرین که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ضمن قدردانی از اعضای این کمیته در ارائه خدمات اظهار داشت: خدمت به زائرین بارگاه حضرت رضا (ع) باید بالاتر از تقسیم بندهای اداری باشد و این خدمت صادقانه محقق گردد.

وی با بیان اینکه در فرایند این خدمت و عمل به این وظیفه دینی عملکرد دستگاه های استان نماینده ی امام رئوف هستند ادامه داد: در این راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی براساس تجربیات سال های گذشته هماهنگ کننده فعالیت های کمیته فرهنگی بودیم .

وی تصریح کرد:با توجه به اینکه مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام می باشد ضروری است فرهنگ دینی و عمومی را در جامعه پیش ببریم و انتظارات زائر و مسافر که برای دیدار امام به مشهد آمده اند برآورده کنیم و در ساعات غیر زیارت نیز متناسب با شان آن دستگاه از نظر اجتماعی فرهنگی و تفریحی خدمات ارائه دهیم .

مصطفی صفایی سرپرست اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین استانداری خراسان رضوی گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بازوی قدرتمند در حوزه فرهنگی برای استانداری است .

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم فرهنگ میزبانی را در جامعه گسترش دهیم تا با رفتار خود شان این امام رئوف را حفظ نماییم .

صفایی در پایان گفت: آماده پذیرش طرح ها ی کاربردی با عنوان فرهنگ میزبانی هستیم .

در ادامه این مراسم از 10 دستگاه برتر و 10 شهرستان برتر که به ارائه خدمت پرداخته بودند قدردانی شد .

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید