اخبار

برگزاری مراسم روز خبرنگار و تجلیل از رسانه های برتر خراسان رضوی

برگزاری مراسم روز خبرنگار و تجلیل از رسانه های برتر خراسان رضوی
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور استاندار خراسان رضوی و گروهی از مسئولان اجرایی و مدیران و فعالان مطبوعات خراسان رضوی، در تالار ابن‌هیثم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در این مراسم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌خراسان رضوی به جایگاه برتر مطبوعات و رسانه‌های استان در کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر خراسان رضوی پس از تهران بیشترین تعداد مطبوعات را دارد.

سیدجواد جعفری بیان داشت: در خراسان رضوی 238نشریه وجود دارد که از این تعداد 166نشریه در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی فعالیت می‌کنند و باقی این تعداد را نیز نشریات تخصصی به خود اختصاص داده اند.

در ادامه استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: خبرنگاری به یک روز خاص تعلق ندارد و خبرنگاران در روز و شب به تهیه خبر و انتقال آن به جامعه مشغول هستند. صلاحی با اشاره به کارکرد رسانه‌ها و مطبوعات، نقد منصفانه را لازمه اصلاح کاستی‌ها و پیشرفت در امور دانست و گفت: من هیچ‌گاه از انتقادهای رسانه ها درصورتی که سبب تضعیف نظام و دولت نشود، ناراحت نمی‌شوم و اگر انتقاد در جایگاه درست خود باشد، باید صورت پذیرد.

استاندار تاکید کرد: روابط‌عمومی‌ها نباید جای خبرنگاران و رسانه ها را بگیرند و من بارها تاکید کرده‌ام که به‌جز برخی جلسات غیرخبری، در تمام ‌جلساتی که حضور دارم، خبرنگاران نیز باید دعوت شوند.

استاندار در جریان سخنرانی خود پیشنهاد تجلیل از تمام خبرنگاران استان را نیز ارائه داد که با استقبال خبرنگاران روبه‌رو شد.

در پایان این مراسم از رسانه‌های خراسان رضوی در بخش های فرهنگ رضوی، عفاف و حجاب، ایثار و شهادت، تولید ملی، بیداری اسلامی و فرهنگ سازی تخلفات اینترنتی  در بخش‌های گوناگون تقدیر شد.

۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید