اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

«ره آورد قلم» از نشریات برتر در زمینه اندیشه ورزی بین المللی اسلام است

«ره آورد قلم» از نشریات برتر در زمینه اندیشه ورزی بین المللی اسلام است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نشریه و کتاب ره آورد قلم یکی از نشریات برتر در زمینه اندیشه ورزی بین المللی اسلام است.

« جعفر مروارید» در نشست بصیرتی که در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته بسیج به معرفی نشریه و کتاب ره آورد قلم پرداخت و افزود: این نشریه و کتابی که در ادامه از مطالب این نشریه تدوین شده است مبادی اندیشه ای بین المللی تفکر مقاومت را به خوبی تبیین کرده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: نشریه و کتاب ره آورد قلم یکی از نشریات برتر در زمینه اندیشه ورزی بین المللی اسلام است و با مصاحبه با شخصیتهای تاثیرگذار حوزه مقاومت در منطقه استدلالهای عقلی جهان اسلام و جریان نظریه پردازی در فضای بین الملل را بستر سازی کرده است. 

وی گفت: کتاب از بنیادگرایی و تفکر داعش آغاز شده و تحولات فلسطین و جهان اسلام و تاثیر جمهوری اسلامی بر منطقه و زمینه سازی اتحاد کشورهای جهان اسلام را بررسی و تبیین کرده است و این تلاش و تبیین  درست و منطقی حاصل اندیشه نویسنده کتاب است که به خوبی با مناسبات فضای امروزی بین المللی آگاه است.

مروارید این نشریه و کتاب را منبع خوبی برای استفاده پژوهشگران و سیاستمداران دانست و از رونمایی این کتاب در مشهد امام رضا(ع) ابراز خوشحالی کرد.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید